CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tunceli Baskılı Ambalaj Kağıdı

Tunceli Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Tunceli Baskılı Ambalaj Kağıtları | Tunceli Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Tunceli Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Tunceli Baskılı Kağıt | Tunceli Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Tunceli Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Tunceli baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Tunceli ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Tunceli ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk tunceli flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan tunceli ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Tunceli baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Tunceli ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Tunceli baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma tunceli baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm tunceli ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli baskılı ambalaj kağıdı, tunceli baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, tunceli baskılı ambalaj kağıdı, tunceli ambalaj kağıdı, firma tunceli baskılı ambalaj kağıdı, tunceli askılı paket ambalaj kağıdı, tunceli askılı kese kağıdı, tunceli ülfit kağıt, tunceli ambalaj kağıdı satın al, kraft tunceli ambalaj kağıdı fiyatlarıtunceli ambalaj kağıdı baskı, tunceli ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner