CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tunceli Baskılı Pasta Kutusu

Tunceli Baskılı Pasta Kutuları | Tunceli Pasta Kutusu | Tunceli Pasta Kutusu Fiyatları | Tunceli Baskısız Pasta Kutusu | Tunceli Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Tunceli Pasta Kutusu Baskılı | Tunceli Pasta Kutusu Siparişi | Tunceli Baskılı Kutu | Tunceli Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Tunceli pasta kutusu, tunceli baklava kutusu, tunceli pizza kutusu, tunceli lahmacun kutusu, tunceli pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tunceli baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Tunceli baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Tunceli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı tunceli pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Tunceli baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Tunceli Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Tunceli baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için tunceli pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel tunceli pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli baskılı pasta kutusu, tunceli baskılı pasta kutusu fiyatları, tunceli pasta kutuları, tunceli pasta kutusu fiyatları, tunceli pasta kutusu imalatı, tunceli baskılı pasta kutusu ve fiyatı, tunceli ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner