Tunceli Chromolux Etiket

Tunceli Chromolux Etiket | Tunceli Chromolux Etiket Nedir | Tunceli Chromolux Etiket Fiyatları | Tunceli Chromolux Etiket Baskı | Tunceli Kromolüks Etiket | Tunceli Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Tunceli Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Tunceli chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Tunceli chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan tunceli chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan tunceli kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı tunceli chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Tunceli chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Tunceli chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve tunceli kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Tunceli choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Tunceli choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel tunceli etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli etiket, tunceli etiket fiyatları, tunceli barkod etiket fiyatları, tunceli baskılı etiket fiyatları, tunceli barkod, tunceli rulo etiket fiyatları, tunceli barkod fiyatları, tunceli rulo etiket, tunceli yapışkanlı etiket, tunceli barkod sistemi, tunceli barkod okuyucu, tunceli barkod okuyucu fiyatları, tunceli koli etiketi, tunceli tekstil etiketi, tunceli saten etiket, tunceli metal etiket, tunceli mat pp etiket, tunceli mat pe etiket, tunceli etiket baskı, tunceli mat polietilen etiket, tunceli lazer etiket, tunceli boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner