Tunceli Polietilen Opak Etiket

Tunceli Polietilen Opak Etiket | Tunceli Opak Pe Polietilen Etiket | Tunceli Opak Polietilen Etiket | Tunceli Opak Etiket | Tunceli Opak Etiket Fiyatları | Tunceli Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Tunceli

polietilen opak etiket

Tunceli Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Tunceli opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Tunceli opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta tunceli opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir tunceli etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Tunceli opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Tunceli polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız tunceli barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Tunceli polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve tunceli opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli polietilen etiket, tunceli polietilen opak etiket, tunceli opak etiket fiyatları, tunceli opak etiket, tunceli opak polietilen (pe) etiket, tunceli sembol etiket, tunceli polietilen pe etiket, tunceli opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner