Tunceli Lamine Termal Etiket

Tunceli Lamine Termal Etiket | Tunceli Lamine Termal Etiket Fiyatları | Tunceli Lamine Termal Etiket Nedir | Tunceli Lamine Termal Barkod Etiketi | Tunceli Termal Etiketler | Tunceli Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Tunceli lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Tunceli lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tunceli lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Tunceli lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen tunceli etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda tunceli termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer tunceli etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan tunceli lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Tunceli termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Tunceli lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Tunceli etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Tunceli lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Tunceli lamine termal etiket nedir? Lamine tunceli termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel tunceli lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli lamine etiket, tunceli termal etiket, tunceli top etiket, tunceli ribonsuz baskı, tunceli baskılı etiket, tunceli renkli termal etiket, tunceli lamine termal barkod etiketi, tunceli kuşe etiket, tunceli termal etiket boyutları, tunceli boş etiket, tunceli termal etiket fiyatları, tunceli lamine etiketler, tunceli eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner