Tunceli Mat Polipropilen Etiket

Tunceli Mat Polipropilen Etiket | Tunceli Pp Etiket | Tunceli Mat Etiket | Tunceli Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Tunceli Polipropilen Ürünler | Tunceli Sembol Barkod Etiket | Tunceli Mat Pp Etiket | Tunceli Barkod Sistemleri | Tunceli Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Tunceli mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Tunceli polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Tunceli pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Tunceli mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Tunceli at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Tunceli mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Tunceli mat pp etiket tunceli opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli mat etiket, tunceli opak pp, tunceli mat pptunceli boş etiket, tunceli termal etiket fiyatları, tunceli şeffaf pp, tunceli mat polipropilen, tunceli etiket, etiket tunceli, ribon tunceli, karekod okuyucu tunceli, polipropilen, tunceli polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner