Tunceli Eko Termal Etiket

Tunceli Eko Termal Etiket | Tunceli Eko Termal Etiket Fiyatları | Tunceli Eko Termal Kağıt | Tunceli Termal Etiketler | Tunceli Eco Termal Etiket Nedir | Tunceli Top Termal Etiket | Tunceli Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Tunceli eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Tunceli eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için tunceli etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu tunceli etiket en tunceli ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Tunceli eko termal etiket fiyatları ve tunceli eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan tunceli eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Tunceli eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Tunceli termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Tunceli ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Tunceli etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli termal etiket, tunceli etiket tunceli, tunceli boş etikettunceli eco etiket, tunceli etiket fiyatları, tunceli eko termal etiket, tunceli etiket, tunceli eco termal etiket fiyatları, tunceli sıra numarası etiketi, tunceli ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner