Tunceli Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Tunceli | Tunceli Mini Diş Seti | Tunceli Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Tunceli | Traş Seti | Tunceli Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Tunceli

kutulu buklet tras seti

Tunceli otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri tunceli ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  tunceli otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Tunceli otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Tunceli otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti tunceli isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları tunceli ve tunceli kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli traş seti, traş seti fiyatları tunceli, tunceli buklet traş seti, otel traş setleri tunceli, kutulu traş setleri, tunceli otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri tunceli , kutulu buklet traş seti tunceli.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner