CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tunceli Baskılı Pizza Kutusu

Tunceli Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Tunceli Pizza Kutuları | Tunceli Pizza Kutusu Fiyatları | Tunceli Pizza Kutusu | Tunceli Pizza Kutusu İmalat | Tunceli Pizza Kutusu Ölçüleri | Tunceli Pizza Kutusu Fiyatları | Tunceli Baskısız Pizza Kutusu | Tunceli Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, tunceli baklava kutusu, tunceli lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tunceli baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Tunceli baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tunceli baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Tunceli baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Tunceli baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Tunceli pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Tunceli pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Tunceli askılı pizza kutusu fiyatları ile tunceli pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Tunceli baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla tunceli baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli baskılı pizza kutusu, tunceli pizza kutuları, tunceli basklı kutular, tunceli baskılı pizza kutusu fiyatları, tunceli pizza kutusu fiyatları, tunceli pizza kutusu imalatı, tunceli pizza kutusu, tunceli baskılı pizza kutusu satışı, tunceli baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner