CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Tunceli Baskılı Pide Kutusu

Tunceli  Baskılı Pide Kutusu | Tunceli  Pide Kutusu Fiyatları |Tunceli Pide Kutusu  |Tunceli Pide Kutusu Ölçüleri | Tunceli Pide Kutusu İmalatı | Tunceli Hazır Pide Kutusu | Tunceli Pide Ve Lahmacun Kutusu | Tunceli Pide Kutuları | Tunceli Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, tunceli baklava kutusu, pizza kutusu,tunceli lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Tunceli baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Tunceli baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Tunceli baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Tunceli baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Tunceli pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı tunceli pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Tunceli baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Tunceli pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Tunceli baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için tunceli pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel tunceli pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli baskılı pide kutusu, tunceli pide kutusu fiyatları, tunceli pide kutusu imalatı, tunceli pide kutusu , tunceli baskılı pide kutusu fiyatları, tunceli baskılı ambalajlar, tunceli pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner