Tunceli Silvermat Etiket

Tunceli Silvermat Etiket | Tunceli Silvermat Etiket Fiyatları | Tunceli Silvermat Etiket Özellikleri | Tunceli Silvermat Etiket Yazıcı | Tunceli Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Tunceli Silver Mat Etiket | Tunceli Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Tunceli silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir tunceli etiket türüdür. Genellikle kitap ve tunceli barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Tunceli silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun tunceli etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan tunceli silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Tunceli silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Tunceli silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Tunceli silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Tunceli silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Tunceli silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Tunceli etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Tunceli silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Tunceli silvermat etiket, tunceli termal etiket, tunceli silver mat etiketler, tunceli mat etiketler, tunceli silver mat etiket fiyatları, tunceli etiket fiyatları, tunceli şeffaf etiket fiyatları, tunceli silver mat barkod etiketi, tunceli barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner